Acto Pharma

Haber ve Duyurular

“Birlikte daha güçlüyüz”

“Birlikte daha güçlüyüz” sloganıyla sağlık sektöründe güçlerini birleştiren Acto (Alman) ve Diversey (Amerika) markaları bugün resmi olarak anlaşma imzaladı.

Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede Acto markalı Dezenfektan ürünlerinin satış faaliyetlerini Diversey gerçekleştirecek ve ürün yelpazesini genişletecek.

Acto markasının kalitesi ve üretim gücü ile Diversey markasının güçlü satış ağı birleşerek dünya pazarında hastane hijyeninde ve medikal sektörde yeni bir devir başlamış oldu.
 
 
 

 

2022/2023 eğitim öğretim yılı çocuklarımıza ve eğitim görevlilerine hayırlı uğurlu olsun.

Sağlıklı bir dönem geçirebilmeleri, virüsler ve hastalıklardan uzak kalabilmeleri, doğru antiseptik uygulamaları ve kullanımı için bilinçlendirme çalışmalarımız devam ediyor.

İlk ziyaretimiz okul öncesi eğitimde bulunan miniklerimiz oldu. Öğretmenlerimiz ve okul yönetimine göstermiş oldukları hassasiyet için teşekkür ederiz.

Tüm virüslere karşı etkili hijyen ve koruma okullar da da çocuklarımızın yanında

 

LENFÖDEM KONGRESİ

16-18.09.2022 tarihlerinde 17. numaralı stand da olacağız

Dünyanın hijyen uzmanlarından Diversey ile sıhhat bölümünün öncü firmalarından Acto, güçlerini birleştirerek, sıhhat dalının tüm gereksinimlerine karşılık verecek yepisyeni bir eser portföyünü …

LENF ÖDEM KONGRESİ

16-18.09.2022 tarihlerinde 17. numaralı stand da olacağız

  2022/2023 eğitim öğretim yılı çocuklarımıza ve eğitim görevlilerine hayırlı uğurlu olsun. Sağlıklı bir dönem geçirebilmeleri, virüsler ve hastalıklardan uzak kalabilmeleri, doğru …

Acto Pharma’da Yangın Tatbikatı Acto Pharma’da Yangın Tatbikatı Yangın tatbikatı eğitimi ile tüm çalışanlarımız olası yangın durumlarında uygulamalı olarak neler yapılacağı hakkında …