Acto ve İntra’dan Güçlü İş Ortaklığı

Acto ve İntra sağlık sektöründe güçlerini birleştirdi.

 Intra Medikal Gereçler Pazarlama LTD.ŞTİ. 1984 yılında kurulmuştur. Genel yönetim ofisi İstanbul’da bulunmakta olan İntra Medikal, saha-yönetim ekibiyle medikal sektörde 39 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Sağlık sektöründe birçok yeni teknoloji ve ürünün Türkiye’ye tanıtımı ve sunulmasında öncü olan İntra Medikal’in ana faaliyet alanları; pazarlama ve satış, ihracat, temsilcilik ve ithalattır.

Acto Pharma, 30 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile Türkiye ve yaklaşık 50 ülkede hizmet veren Alman ACTO® GmbH’nın, ACTO® markalı dezenfektan, antiseptik, kozmetik, yara bakımı, kişisel hijyen, gıda takviyesi ve endüstriyel temizlik ürünlerinin Türkiye’deki üretimini yapmakta; hijyen ve dezenfeksiyon konusunda eğitim ve bilimsel araştırma desteği vermektedir.

Acto ve İntra arasında yapılan anlaşma kapsamında, Acto markalı Yara Bakım Ürünleri, Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetleri İntra Medikal tarafından sürdürülecektir.

Bu güçlü iş ortaklığı kapsamında, Acto markasının kalitesi ve üretim gücü ile İntra’nın, güçlü satış ağı ve zengin ürün portföyü birleşerek Türkiye pazarında yara bakım, gıda takviyeleri ve kozmetik sektörlerinde yeni bir devir başlamış oldu.

En yeni teknoloji, ürün ve hizmet sunumu ile sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışla sektöründe çalışmalarını sürdüren İntra artık Acto ürünleri ile sağlık ve güzellik sektöründe yeni bir inovasyon ve güç ile ilerlemeye devam edecek.

En iyi yara bakım hizmetini almak her bireyin hakkı.

 

 

 

 

Bir cevap yazın