Kurumsal

Unternehmensvideo

HAKKIMIZDA

 

ACTO PHARMA; ACTO GmbH ile yaptığı lisans anlaşması gereği ACTO® markalı dezenfektan, antiseptik, kozmetik, yara bakımı, kişisel hijyen ve endüstriyel temizlik ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

 

ACTO® markalı ürünlerin Türkiye ve 46 ülke de satış ve pazarlamasını gerçekleştirmekte ve hijyen ve dezenfeksiyon konusunda eğitim ve bilimsel araştırma desteği vermektedir.

 

Dinamik AR-GE Departmanı ile her yıl ürün gamını geliştirmekte, ihtiyaca yönelik, çevre dostu, güvenli ürünler pazara sunmaktadır.

 

ACTO PHARMA, ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, GMP, OHSAS 18001, ISO 10002 gibi kalite belgeleri ile uyguladığı kalite güvence sistemi ve bünyesinde yer alan uzman personeli ile AR-GE laboratuvarlarında yeni ürün geliştirme, mevcut ürünlerde iyileştirme ve sürekli üstün kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir.Şirketimiz bugün olduğu gibi ileride de faaliyet gösterdiği tüm alanlarda bilinçli ve sağlıklı bir bireyler için çalışmalarını sizlerin de desteğiyle aynı azim ve kararlılıkla sürdürecektir.

 

Şirketimiz kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile Dünya Pazar payını her geçen gün artırırken, bilgi birikim ve deneyimlerini ihraç etmekte, yeni oluşumlar içerisinde emin adımlarla yol almaktadır.

 

Hijyen ve Dezenfeksiyon alanında Dünya standartları, ilgili yasa ve yönetmelik ve mevzuatlara uygun bir çalışma içerisinde olmayı, insan sağlığı ve çevreye duyarlı bir anlayışla çalışma ve üretim yapmayı hedefliyoruz ve taahhüt ediyoruz.

Misyon & Vizyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Yurt içi ve yurt dışında pazar payımızı büyüterek şirketimize duyulan güvene layık olmak ve en çok tercih edilen marka olmak.

Ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla sürekli gelişen, sektörün öncülüğünü yapan ve geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılayan bir marka olmak için üretim, AR-GE ve Kalite departmanlarımızla sürekli çalışmak ve öncü olmak.

Kalite ve Fiyat

ACTO PHARMA, AR-GE ve Kalite birimleriyle; yeni ürünlerin geliştirilmesi ve her ürünün üstün kalitede üretilmesini hedefler. Tüm çalışmalarımız, alanında yetkin ve deneyimli personelin yanı sıra, Hijyen, Mikrobiyoloji, Kimya ve Kalite konularında uzmanlaşmış partnerlerle işbirliği ile gerçekleştirilir. ACTO PHARMA, Türkiye ve Dünya pazarına sürekli üstün kalitede güvenilir ve yeni ürünler sunar. Uluslararası networkü sayesinde en kaliteli hammaddeyi en uygun fiyata temin eder, pazara yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünler sunar.

Farkımız; Uluslararası Sigortamızdır

Ürünlerin güvenle kullanımını sağlamak, müşteri taleplerine anında cevap verebilmek için ACTO®‘nun satışının yapıldığı ve hizmet verdiği alanlarda ki ürünlerinin tamamı 3.000.000 € bedelinde kişi ve ürün sorumluluk sigortası ve 500.000 € bedelinde de mali sorumluluk sigortasına sahiptir. Bu sigorta ile personele veya kullanıldığı cihaza verdiği zararı karşılama güvencesi sunar.

Bilgi ve Deneyim

Yeni çıkan teknolojiler ve literatürleri takip ederek ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Uluslararası pazarda ki güncel fikir ve teknikleri, dünyanın birçok ülkesinden gelen ürün deneyimleri ile birleştirerek ürünlerimizin sürekli iyileştirilmesine büyük önem veriyoruz.

Green ACTO - Sosyal Sorumluluk

ACTO® ürünlerinde kullanılan hammaddeler biyolojik yönden parçalanabilme özelliği taşır. Çevreyle dost iken zararlı organizmalara karşı en etkili hammaddelerdir. Kullanım talimatları doğrultusunda kullanıldığında çevreye zarar vermez. Ambalaj malzemelerinde HDPE malzemeler kullanılır, PVC içermez ve geri dönüştürülebilir. Çevremizin, doğanın ve ekolojik dengenin gözetilmesi birinci hedeflerimiz arasındadır.

Firmamız ve ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz?

Kalite, güvenlik ve maliyet şeffaflığı sizin için de ön planda mı?

Dünyada ACTO Pharma

Vizyonumuz, Acto Pharma'nin son derece etkili ürün ve hizmetlerinin başarısını dünya pazarına yaymaktır. Bizim için, ürünlerimize yeni dağıtım pazarları sağlamak kadar, ortaklık anlaşmalarının yapılması ve dezenfeksiyon ve hijyen sektöründe uzmanlaşmış yeni fabrikaların kurulması da önemlidir.

Etkinlikler

Acto Pharma, yeni müşterilere, iş ve dağıtım ortaklarına ulaşmak için pek çok ticari etkinlik ve fuarda kendisini tanıtmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Güncel kataloglarımıza göz atın

ACTO ailesinin bir parçası olmak ister misiniz?

Başvurunuzu almak için sabırsızlanıyoruz.

İlginiz için teşekkürler. Detaylı başvuru belgelerinizi bize gönderiniz: